Hakkımızda

Armatrans 2005 yılından bu yana sahip olduğu tecrübeyi ve bilgi birikimini uzman kadrosu ile sektördeki partnerleri ile paylaşmaktan heyecan ve gurur duyar.Kurulduğu günden itibaren konusunda uzman kadroya sahip olan Armatrans Halkalı , Erenköy ve Ambarlı merkez olarak tüm gümrüklerinde acentelik ve gümrük hizmeti sunmaktadır.

Kara nakliye konusundaki soru ve sorunlarınıza hizmet öncesi ve hizmet sonrası çözüm evi olarak faaliyet göstermektedir. Hizmetlerimiz arasında başlıca olarak Tır Karne Tescil,Transit Aktarma,Teslim Alma,T1,MRN,Taşıt Uygunluk,Vagon,Antrepo işlemleri bulunmaktadır. Armatrans olarak gelişen teknolojileri doğrultusunda sektörün yeni gereksinimlerine göre en son yenilikleri ve konuları kendine katmaya devam etmektedir. Kurulduğumuz ilk andan itibaren kaliteye verdiğimiz önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Müşteri memnuniyetinin her zaman en önde geldiğinin bilinci içinde olan Armatrans'ın vazgeçilmez ilkesi "Hizmet öncesi ve sonrasında müşterilerine tam anlamıyla gerçek hizmetin sunulmasıdır"

Bizden bekleneni bilerek kendimizi hızlı,dürüst,daima kaliteli her zaman ulaşılabilir,şirketinizi şirketimiz gibi gören çözüm ortağınız olarak görüyoruz. Siz değerli firmanıza acentelik ve gümrük hizmeti vermekten mutluluk ve gurur duyarız.